СВЕТОСАВСКИ ТУРНИР

јан 30, 2024 | Новости

23.-26.1.2024.

У организацији Ученичког парламента наше школе и уз помоћ оба наставника физичког васпитања, одржан је Светосавски баскет турнир за ученике од 5.-8.разреда.  После доброг дружења и фер-плеј игре постигнути су следећи резултати.

Категорија 5. и 6. разред

1. место екипа 6/2 – Алекса Петровић, Андреј Мирковић, Андреј Малешевић и Јован Љубојевић
  2. место екипа 5/2 – Страхиња Ђурић, Лука Новаковић, Петар Мајсторовић и Милош Вићентић

Категорија 7. и 8. разред

1. место екипа 8/3 – Лука Тимотијевић, Миљан Дубочанин, Тодор Трнинић и Андреј Николић
  2. место екипа 7/2 – Никола Рогановић, Милош Степановић, Димитрије Парлић и Огњен Дулетић

Ученички парламент је свим победницима уручио златне медаље а за друго место дипломе . Дипломе су добили и наставници физичког васпитања Снежана Драшковић и Бојан Васиљев за одлично суђење на свим утакмицама.

Свима честитамо на оствареним резултатима и радујемо се новим такмичењима и дружењу.