ПОЧЕТАК ШКОЛСКЕ 2023/2024 г.

авг 28, 2023 | Новости

Драги наши ученици,

Радујемо се поновном сусрету и дружењу са вама и чекамо вас

1. септембра у нашој школи.

• Настава почиње:
  • за ученике другог, трећег и четвртог разреда од 8. 50
  • за ученике петог и седмог разреда од 8.00 до 9.35 (2 часа са одељењским старешином – договор о раду у наредној недељи)
  • за ученике шестог и осмог разреда од 14.00 до 15.35 (2 часа са одељењским старешином – договор о раду у наредној недељи)
  • Само првог радног дана у школи неће бити организовано јутарње прихватање за ученике од другог до четвртог разреда.
  • Продужени боравак за ученике од другог до четвртог разреда биће организован од 1. септембра.
  • Пекара у школи радиће од 1. септембра.
  • Ручак у продуженом боравку неће бити обезбеђен прве радне недеље, већ почев од 11. септембра. Молимо родитеље и ученике за стрпљење и разумевање. Препоручујемо да ученици у школу дођу са купљеном/спремљеном  ужином/ручком у данима док не буде обезбеђена у школи.
  • Родитељски састанци биће одржани до 8. септембра. Накнадно ћете бити обавештени о времену одржавања.
  • Од 4. септембра настављамо са радом у складу са Смерницама за организацију и реализацију образовно – васпитног рада у основној школи у школској 2023/2024. години.